Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Щомісячний огляд інвестиційної діяльності Пенсійного фонду «ПОКРОВА»
КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «ВСЕСВІТ» зробила щомісячний огляд інвестиційної діяльності Пенсійного фонду «Покрова»
14.03.2022
Щомісячний огляд інвестиційної діяльності Пенсійного фонду «ПОКРОВА»
КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «ВСЕСВІТ» зробила щомісячний огляд інвестиційної діяльності Пенсійного фонду «Покрова»
14.02.2022
Як обрати недержаний пенсійний фонд?
Недержавний пенсійний фонд – це фінансова установа із статусом неприбуткової організації. Вони є частиною добровільної накопичувальної системи пенсійного забезпечення. На сьогодні в Україні налічується 63 недержавних пенсійних фонди. Таку статистику подає Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів. Одним із таких є Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова», створений під егідою Української Греко-Католицької Церкви та натхненний ідеями св. п. Блаженнішого Любомира Гузара. Це його вирізняє з-поміж інших фондів.
04.02.2022
Мрій, накопичуй, подорожуй…
Чи можна розраховувати на гідну пенсію, якщо зараз тобі 40 років? За словами Міністра фінансів України Сергія Марченка, ні. Беручи до уваги темпи старіння населення України та значну демографічну кризу, спричинену відмовою від народження дітей багатьма українськими парами, солідарна система пенсійного забезпечення в один момент не витримає навантаження. Адже солідарну система пенсій утримує працююче населення, а з кожним роком його кількість зменшується. Тому сьогоднішні 40-річні громадяни України, виходячи на пенсію через 25 років, можуть мінімально розраховувати на державу.
31.01.2022
ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО В УКРАЇНІ ОБМЕЖЕНИЙ МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ПЕНСІЇ?
Зараз ані народний депутат, ані банкір, ані голова великої корпорації не можуть отримувати пенсії більше ніж 19340,00 гривень на місяць. Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» максимальний розмір пенсії всіх без виключення громадян України (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність.
26.01.2022
Мрії про майбутнє
«Коли я виросту, то матиму свій двоповерховий будинок із великим подвір’ям. На ньому висаджу багато плодових дерев та кущів, а в окремому куточку – виноград. Окремо подбаю про альтанку із мангалом, щоб завжди можна було прийняти гостей у невимушеній атмосфері. Натомість, у самому будинку облаштую все якнайзручніше. М’який диван перед телевізором із широким екраном, на якому можна буде переглядати улюблені передачі, фільми та грати в ігри. Окрема кімната – гардероб, де кожна річ матиме своє місце. Не потрібно буде перекидати усі речі, щоб дістати те, що потрібно саме зараз. А у коридорі обов’язково знайдеться місце для дзеркала у повний ріст, щоб можна було побачити свій сьогоднішній look цілковито.
24.01.2022
Завжди відкриті: консультація у християнському дусі
Одним із методів Відкритого недержавного пенсійного фонду «Покрова» бути доступними та близькими до Вас є консультації за телефоном: 0-800-501-925. У разі виникнення у Вас запитань стосовно нашої діяльності чи пенсійного забезпечення Ви можете поговорити про це із нами.
20.01.2022
КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «ВСЕСВІТ» зробила щомісячний огляд інвестиційної діяльності Пенсійного фонду «Покрова»
інвестиційної діяльності Пенсійного фонду «Покрова» КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «ВСЕСВІТ» зробила щомісячний огляд інвестиційної діяльності Пенсійного фонду «Покрова» за грудень 2021 року.
18.01.2022
Коронавірус та недержавне пенсійне забезпечення: чи варто боятися?
Міністр соціальної політики України п. Марина Лазебна в розгорнутому інтерв’ю для інтернет-видання «Українські Новини» 9 липня 2021 року підсумувала діяльність та стан розвитку добровільної накопичувальної системи пенсійного забезпечення у період кризи, спричиненої пандемією Covid-19.
17.01.2022
Занадто низькі пенсії: жити чи виживати
Ні для кого не є секретом, що розмір пенсійного забезпечення в Україні частіше викликає негативні емоції: розчарування, занепокоєння та смуток. Багато відверто кажуть, що із такими пенсіями неможливо жити. Це спонукає розсудливо задуматися про своє майбутнє вже тут і тепер. Не вірите? Зверніть увагу на дані, які подає Міністерство соціальної політики України про солідарну пенсійну систему.
13.01.2022
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925